+420 775 719 438   info@ateliervbrne.cz

Pronájem ateliéru

Jak na to

Pronajmout ateliér je snadné a rychlé díky rezervačnímu systému níže. Pronájem funguje na základě důvěry a předpokladu, že se od fotografů očekává šetrný a profesionální přístup k technice a vybavení. Vážíme si fotografů, kteří předají ateliér v takovém stavu, v jakém byl předán jim.

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK - udržujeme ho stále aktuální

Při první návštěvě dojde k písemnému odsouhlasení obecných podmínek pronájmu a k vysvětlení všeho potřebného, co vás zajímá.

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY PRONÁJMU

Rezervace se provádí výhradně přes rezervační formulář, stačí zadat jméno, email, telefon a vybrat zvolený tarif Basis, Styling nebo Full. Potřebujeteli nějaké vybavení navíc, napište nám prosím požadavek do poznámek. Vaše blokované hodiny se zobrazí v kalendáři až po připsání platby na účet. V případě jakékoli změny nebo při nemožnosti zajistit rezervovaný pronájem ateliéru se vám neprodeleně ozveme na telefon nebo mail.

Máte-li nějaké požadavky na vybavení, světla, kulisy, asistenty nebo chcete-li zařídit na vaše focení raut, občerstvení a pod., neváhejte se na nás obrátit.

 

Platbu podle platného ceníku uhraďte převodem na účet 2801397860 / 2010. Jako variabilní symbol uveďte datum a hodinu rezervace ve tvaru 1912101820 (19 = rok 12= měsíc 10 = den 18 začátek a 20 konec rezervace) nebo do poznámek platby uveďte jméno, přijmení, datum a čas rezevace. Požadujete-li daňový doklad, zašlete nám fakturační údaje. Rezervace je platná a bude zapsána do kalendáře až po připsání platby na účet.

Upozorňujeme, že pronajímáme pouze celé hodiny, nikoli půl hodiny! Rezervace na 1,5 hodiny tedy není možná, je nutno objednat hodiny 2.

Při nestandardním poškození, zašpinění, natržení pozadí účtujeme 200,- Kč za běžný metr pozadí.

Provozní doba ateliéru: pondělí až neděle - 8.00 – 22.00 hod. (jiné po telefonické domluvě)

Minimální doba pronájmu je 1 hodina. O víkendu 2 hodiny

Rezervace pronájmu min. 24 hod. předem (pozdější po telefonické domluvě).

Při zrušení pronájmu účtujeme 4 dny předem 0% z ceny, 3 dny předem 50 % z ceny, 24 hodin předem 100% z ceny pronájmu.

Jakékoliv požadavky na změnu či zrušení rezervace telefonicky – 775 719 438.