Intenzivní výcvik retuše

Intenzivní výcvik retuše

Praktický a intenzivní seminář, věnovaný profesionální retuši.

Pro ty z vás co to s retušemi myslíte vážně a chcete své fotky posunout o kousek dál, nebo si chcete odpočinout od práce a načerpat novou inspiraci, zveme vás na intenzivní 5 denní výcvik, kde se naučíte všechno co profesionální retušéři v nejlepších studiích. A je úplně jedno jestli s Photoshopem právě začínáte, upravujete rodinná alba nebo jste v zavedené reklamce. Přijďte pozvednout svoji workflow na další úroveň. Kapacita na seminář je omezená. Připojte se 25.-29.5. v Atelieru v Brně.

Během pěti nabitých dní vás naučíme upravovat fotky. Přesně tak, jak to dělají špičkoví retušéři v časopisech a reklamních agenturách. Od rychlé a precizní retuše pleti, šatů i prostředí, přes techniky reklamní retuše až po finální barevné úpravy. Budeme pracovat na různých typech fotek, abyste po skončení semináře dokázali rychle a bezbolestně upravit cokoliv. I v polospánku.

Pořadatel Light Garden Academy 

Přihlášky do kurzu adresujte na adresu provozovatele Light Garden Academy 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEWSLETTER

Nenechte si ujít žádné informace a zaregistrujte se do našeho newsletteru:

KONTAKT

Ateliér v Brně
Vídeňská 68
639 00 Brno

Tel: +420 775 719 438
Email: info@ateliervbrne.cz

Copyright © Ateliér v Brně, Pavel Ziegler s.r.o.. All Rights Reserved.

Vážení zákazníci, fotografové, kamarádi, OD 27.4.2020 OPĚT OTEVÍRÁME ateliér pro veřejnost. Neváhejte si včas zarezervovat váš termín focení.
Těšíme se na Vás. Pavel Ziegler Ateliér v Brně