Intenzivní výcvik retuše

Intenzivní výcvik retuše

Comments off Akce

Praktický a intenzivní seminář, věnovaný profesionální retuši.

Pro ty z vás co to s retušemi myslíte vážně a chcete své fotky posunout o kousek dál, nebo si chcete odpočinout od práce a načerpat novou inspiraci, zveme vás na intenzivní 5 denní výcvik, kde se naučíte všechno co profesionální retušéři v nejlepších studiích. A je úplně jedno jestli s Photoshopem právě začínáte, upravujete rodinná alba nebo jste v zavedené reklamce. Přijďte pozvednout svoji workflow na další úroveň. Kapacita na seminář je omezená. Připojte se 25.-29.5. v Atelieru v Brně.

Během pěti nabitých dní vás naučíme upravovat fotky. Přesně tak, jak to dělají špičkoví retušéři v časopisech a reklamních agenturách. Od rychlé a precizní retuše pleti, šatů i prostředí, přes techniky reklamní retuše až po finální barevné úpravy. Budeme pracovat na různých typech fotek, abyste po skončení semináře dokázali rychle a bezbolestně upravit cokoliv. I v polospánku.

Pořadatel Light Garden Academy 

Přihlášky do kurzu adresujte na adresu provozovatele Light Garden Academy 

STAY WITH US
It is a long established fact that a good reader on will be distracted by the by readable content of a page when looking at its layout.

QUICK CONTACT

Address: House. 4, Rosd. 7, East city. Orled. Sydney. Australya.

Phone: +88011 222 3333
+88022 333 4444

E-mail: www.filmudio@email.com filmudiocompany@email.com

Copyright © filmudio. All Rights Reserved.