Akce OKNO

Akce OKNO

Ode dneška až do konce června si můžete u nás pořídit fotografie s oknem a kontrolovaným světlem za skvělou cenu! V přepočtu vás vyjde lépe než cena za základní pronájem ateliéru.

Pro vaši kreativitu vám dáváme dárek v podobě slevy 30% při objednání dvou a více hodin v tarifu Styling. Stačí zadat slevový kód OKNO-2020 do vaši rezervace

K dispozici jsou makety tří oken Klasik, Industry a Vitráž. Plesnivá stěna, stěrkový roh, fresnelová světla, led panely, led tyče, stůl, sofa, lavice, židle, závěsy, koberec, dvě podlahová pozadí a celý stylový ateliér. Jednoduše vybavení za více jak 300 000,- Kč 🙂

A navíc vám pomůže náš asistent zcela zdarma nastavovat světlo mířící do okna, takže budete mít volné ruce pro vaši kreativitu.

Objednejte hned teď! 

Ostatní neodejdou s prázdnou

Dárek máme i pro ostatní kamarády fotografy! Objednáte-li si ode dneška do konce června rezervaci přes náš rezervační systém, nezapomeňte zadat slevový kód LETO-2020 !!! 
Získáte slevu ve výši 20% a k tomu ještě můžete použít zdarma trvalá světla (fresnel a dva panely).

Slevy se sice nesčítají a nedají se kombinovat, přesto se vyplatí, no ne?!!!

Děkujeme za sdílení 👏 i že u nás fotíte.

 

Ateliér šerosvit
Ateliér Dívka
U okna
STAY WITH US
It is a long established fact that a good reader on will be distracted by the by readable content of a page when looking at its layout.

QUICK CONTACT

Address: House. 4, Rosd. 7, East city. Orled. Sydney. Australya.

Phone: +88011 222 3333
+88022 333 4444

E-mail: www.filmudio@email.com filmudiocompany@email.com

Copyright © filmudio. All Rights Reserved.