O nás

Fotografie nás baví...

Jsme nadšení fotografové, kteří si vybavili a otevřeli vlastní ateliér. Nabízíme Vám možnost podílet se na využití našich prostor a veškerého vybavení, které máme k dispozici.

Snažíme se z našeho ateliéru udělat příjemný prostor, ve kterém se budou cítit dobře fotograf, focené osoby i celý produkční tým. Budujeme místo, kde můžeme se ctí přivítat nejlepší modelky, celé rodiny s dětmi nebo v klidu tvořit své osobní fotografie. Neustále se snažíme ateliér co nejlépe nachystat a vylepšovat, abychom poskytli tvořivý prostor pro naši společnou práci.

Chcete-li u nás fotit stačí pouze vybrat vhodný termín, přijít a soustředit se na samotné focení. Pronajímáme profesionálům i amatérům. Rádi poradíme i začínajícím fotografům a postaráme se i o naprosté laiky, kteří si chtějí samy nafotit dokonalé fotky.

Pro širokou foto veřejnost pořádáme v našem ateliéru přednášky, foto kurzy a rozličná setkání. Sledujte pravidelně naše stránky nebo alespoň FB profil, kde uvádíme aktuální informace.

Ateliér v Brně
650

Awards

900

Years

745

Complete Work

350

Happy Client

STAY WITH US
It is a long established fact that a good reader on will be distracted by the by readable content of a page when looking at its layout.

QUICK CONTACT

Address: House. 4, Rosd. 7, East city. Orled. Sydney. Australya.

Phone: +88011 222 3333
+88022 333 4444

E-mail: www.filmudio@email.com filmudiocompany@email.com

Copyright © filmudio. All Rights Reserved.